Aktualności

02 kwietnia 2020 13:55 | Aktualności

KONKURS NA EKO-OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ!

W kalendarzu wiosna, święta zbliżają się wielkimi krokami, za oknem świeci słońce i gdyby nie zimne wiatry, już byśmy odczuwali prawdziwą wiosnę.

Mamy dla was zadanie plastyczne, które polega na wykonaniu karty świątecznej inspirowanej ekologią. W zalewie przedmiotów ze sztucznego tworzywa, nierealnych, krzykliwych kolorów, brokatów i innych cudeniek … proponujemy powrót do natury. Stwórzcie pracę o dowolnym formacie związaną z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy. Wykonajcie pracę inspirowaną wiosną, posługując się dowolną techniką, ale używając materiałów dobranych nieprzypadkowo i nawiązujących do natury. Skorzystajcie z domowych zbiorów opakowań i gazet, przetrząśnijcie szuflady w poszukiwaniu ścinków tkanin, sznurków, kawałków wełny, guzików. Zerknijcie do spiżarni pełnej kasz i makaronów. Na spacerze zbierzcie suche gałązki i kawałki kory. Uszykujcie kleje, farby, kredki, plastelinę … i do dzieła.

Po ukończeniu pracy wykonajcie dwa zdjęcia w dobrym oświetleniu i ostrości, a następnie prześlijcie na adres mailowy: augustyniak.jowita@gmail.com
Postaramy się najciekawsze opublikować na stronie szkoły.

Termin nadsyłania zdjęć prac - piątek 10 kwietnia.

Przyznane nagrody i wyróżnienia wręczymy po długo wyczekiwanym powrocie do szkoły.


Jowita Augustyniak i Beata Demut

Przeczytano: 345 razy. Wydrukuj|Do góry

KONKURS NA EKO-OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ!